Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Historia

la

Paulina i Paola pochodzą z dwóch różnych światów i dzieli je prawie wszystko, od stylu życia po sposób pojmowania miłości. Mają jednak coś wspólnego: są do siebie bliźniaczo podobne.

Paola jest piękna i egoistyczna. Gdy przeznaczenie stawia na jej drodze Paulinę, kobietę o identycznym wyglądzie co ona, wpada na pomysł, by ta uzurpowała ją w domu rodziny Bracho i dopełniła jej obowiązków jako żony Carlosa Daniela, podczas gdy sama wybierze się w podróż ze swoich kochankiem.

Paulina przeżywa trudny okres w swoim życiu i nie potrafi poradzić sobie z depresją po straci zmarłej matki, oszustwie miłosnym i niedoli, w jakiej przyszło jej żyć. Do tego, zostaje niesłusznie oskarżona o kradzież przez Paolę i musi udawać kogoś, kim nie jest.

Przyciśnięta do muru Paulina zgadza się odegrać swoją rolę w planie Paoli. Szybko jednak żałuje swojej decyzji. Aby oczyścić swoje sumienie postanawia pomóc rodzinie Bracho: wnosi miłość do życia Carlosa Daniela oraz jego dzieci, a przy okazji pomaga babci Piedad przezwyciężyć uzależnienie od alkoholu. Dzięki niej Carlos Daniel odzyskuje siły i charakter, a jego rodzinna firma unika grożącego jej bankructwa.

Carlos Daniel łudzi się, że między nim, a żoną narodziła się nowa miłość i szczęśliwy wyznaje jej, jak bardzo ją kocha. Paulina odwzajemnia jego miłość, ale wie, że nie ma do niej prawa, bo jest tylko uzurpatorką.